Komplexnost
Služby
Důvěra

Od poptávky po konkrétním přístroji až po kompletní přístrojové vybavení dentálních klinik, ordinací nebo laboratoří. Zakládáme si na osobním přístupu a korektním jednání. Naším cílem a snahou je přizpůsobovat se aktuálnímu vývoji na trhu.

Kvalitní příprava
je nejdůležitější!

Náš tým zkušených odborníků Vám pomůže připravit vše, co potřebujete při tak důležitém rozhodování, jako je investice do vybudování nové nebo rekonstrukce stávající praxe. Díky individuálním plánům včetně 3D návrhů dopředu víte, jak bude vypadat Vaše budoucí praxe. Jsme si plně vědomi hodnoty Vaší investice a proto se snažíme pomoci k jejímu optimálnímu využití a návratnosti.

Díky dlouholetým zkušenostem s budováním praxí známe potřeby a hlavně předpisy potřebné ke zdárnému dokončení celého projektu.

Co získáte?
virtuální podoba praxe před skutečnou realizací
vypracování více variant uspořádání (optimalizace provozu)
flexibilita řešení a snazší úpravy Vaší vize
nepřeberná škála barevného sladění celkové dispozice
výrazná časová i finanční úspora a jednodušší finální realizace
eliminace chyb vyplývajících z nedostatečné přípravy projektu

Financování na míru
podle Vašich potřeb!

Náš partner v oblasti financování – společnost Ekorent – se specializuje na financování soukromých zdravotnických zařízení již od roku 1992. Mezi zákazníky patří především stomatologické ordinace a laboratoře a další soukromé ordinace, které využívají pro financování svého podnikání úvěr a leasing.

nízké měsíční splátky dle individuální domluvy
doba splácení dle individuálních požadavků
snadné a vstřícné vyřízení smlouvy
akontace již od 0 %

Kontaktujte produktové specialisty Dentamedu a zjistěte více!

Logo EkoRent

Individuální řešení

Každý z Vás je pro nás osobností a k tomu také tak přihlížíme. Neustále zjišťujeme vaše potřeby, touhy a cíle. Společnými silami se snažíme dospět k výsledku, který bude dle Vašich představ.

Chci individuální nabídku

3D vizualizace

Díky individuálním plánům včetně 3D návrhů dopředu víte, jak bude vypadat Vaše budoucí praxe. Jsme si plně vědomi hodnoty Vaši investice a proto se snažíme pomoci k jejímu optimálnímu využiti a návratnosti. Díky dlouholetým zkušenostem s budováním praxí známe potřeby a hlavně předpisy potřebnéke zdárnému dokončení celého projektu.

3D vizualizace
3D vizualizace
3D vizualizace
3D vizualizace
3D vizualizace
3D vizualizace
Mám zájem o 3D vizualizaci

Instalace a zaškolení

Správnou instalací a zaškolením předejdete zbytečným budoucím problémům

Instalaci a servis považujeme za velmi podstatnou a nedílnou součást naší činnosti, jelikož specifické parametry přístrojů vyžadují téměř vždy konkrétní požadavky. Výběr vhodné technologie pro dané zadání je pouze jednou částí výsledku a tou druhou je forma a kvalita provedení, na kterou klademe značný důraz. Přístroje, které si vyžadují instalaci a zaškolení jsou odborně a kvalifikovaně zprovozněny k Vaší úplné spokojenosti.

3D vizualizace
3D vizualizace

Zapůjčení přístroje

U nás nekupujete zajíce v pytli

Nejste si jisti tím, do čeho právě chcete své peníze investovat?
I s tím si umíme poradit. Abychom Vám vyšli maximální vstříc a ubezpečili o tom, co právě poptáváte, že Vaše volba je správná, nabízíme Vám možnost zapůjčení zdarma a vyzkoušení si při každodenní praxi. Ideální způsob, jak si v praxi otestovat přístroj, který se má stát Vaším pomocníkem.