Turbínky a násadce nejvyšší kvality

Vaši každodenní pomocníci

Nejmodernější typy turbínek s LED+ osvětlením od W&H
Turbínky s nejvyšším výkonem a systémem Direct Stop od Kavo
Kvalitní sterilizovatelné turbínky od NSK
Vynikající nástroje Fona v poměru cena / výkon
Osvědčená řada turbínek a násadců BienAir

Turbínky a násadce W&H

Světelné i nesvětelné turbínky nejvyšší kvality, několika bodový sprej, výkon až 22 W. Světelné turbínky osazené LED+ vynikají skvělým osvětlením v pěti bodech umístěných v kruhu.

Turbínky a násadce KaVo

Světelné i nesvětelné turbínky nejvyšší kvality s výkonem až 23 W a jedinečným systémem Direct Stop (DST), který dokáže okamžitě zastavit vrtáček.

Turbínky a násadce NSK

Světelné turbínky z ušlechtilé oceli, sterilizované v autoklávu do 135 °C s minimální hlučností a vibracemi. Patentovaný Clean-Hand systém zabraňuje vniknutí tekutin nebo choroboplodných zárodků.

Turbínky a násadce Fona

Světelné nebo nesvětelné turbínky poskytující maximální výkon bez kompromisů v komfortu a přesnosti. Kombinuje prvotřídní německou kvalitu s atraktivní cenou.

Turbínky a násadce BienAir

Světlené turbínky s tlačítkovým upínáním a patentovaným systémem chlazení vrtáčku Cool Touch, který eliminuje přehřátí nástroje.

Široká nabídka světelných i nesvětelných násadců a turbínek
Možnost zapůjčení náhradního nástroje po dobu opravy
Prohlídka nástrojů W&H jednou ročně zdarma
Kompletní servis včetně čištění a mazání
Showroom s mnoha typy k Vašemu vyzkoušení

Produktový specialista pro násadce a turbínky: Ing. Renata Jonášová

Kdo maže, ten vrtá.
Assistina

Assistina 3×3 je čistící a mazací přístroj pro vnitřní a vnější čištění. Důkladně ošetří hnací mechanismus a sprejové kanálky nástrojů. Přesné dávkování aktivní kapaliny a servisního oleje. Jednoduchá obsluha stiskem jednoho tlačítka, není nutné žádné školení. Možnost čistit a mazat tři nástroje současně. Při osazení méně než třemi nástroji se zkrátí čas a sníží se spotřeba provozních kapalin. Čas ošetření cca 6 min. Průběh programu indikován LED diodami. Rozměry přístroje jsou 358 × 207 × 397 mm (v × š × h). Připojení na elektrickou síť a vzduch, provozní tlak min 5 bar. Dodává se včetně provozních kapalin a adaptéru pro „Midwest“připojení. Možnost dokoupení adaptérů ostatních výrobců. Model Assistina MB-300 3×3 je určen pro vnitřní i vnější čištění pro 3 nástoje.

Assistina 301 Plus je čistící a mazací přístroj s automatickým mazacím cyklem pro správnou péči o nástroje. Přístroj během 30 s pročistí chladící kanálky a za rotace pro maže ložiska a převody násadců a kolének. Aerosol je při mazání zachytáván filtrem na zadní části přístroje.

Koupit Assistinu 3×3 Koupit Assistinu 301 Plus

Rotační mazání Assistiny 301 Plus

Díky automatickému rotačnímu mazání je zajištěn optimální průnik oleje do vnitřních součástí. Zároveň se nečistoty a další zbytky odstraní pomocí čistící kapaliny. Dochází k minimálnímu tření, menšímu opotřebení a zvyšuje se životnost nástroje.

Převod kolénkového násadce po obvyklém ošetření pomocí oleje ve spreji zůstává znečištěn.

Převod kolénkového násadce
po ošetření rotačním mazáním Assistinou je dokonale čistý.

Hygiena & Péče - Hygienický program W&H

Sterilizace, hygiena a péče jsou v zubní praxi stále důležitější! W&H nabízí kompletní řešení pro ošetření Vašich násadců, kolénkových násadců a turbínek.