Mise společnosti

Vnímáme a naplňujeme individuální potřeby našich zákazníků.

Zajišťujeme komplexní materiálové, přístrojové a vědomostní zázemí pro zubní ordinace a zubní laboratoře.

Svým zákazníkům přinášíme nejnovější a nejefektivnější metody, materiály, technologie a přístroje.

Dbáme na vysokou kvalitu našich výrobků a služeb.

Společnost Dentamed pracuje na českém trhu již od roku 1990 a je největším dentálním distributorem v Česku. Dentamed je importérem, distributorem a servisním partnerem více než 200 značek, z toho přes 50 jsou výrobci přístrojů. Mezi vybrané patří např.: KaVo, Gendex, Vitali, NSK, Ekom, Kerr, Dürr Dental, WH, Melag, Diplomat a mnoho dalších. Díky tomuto širokému záběru vzniká téměř neomezená možnost kombinací vybavení Vaší ordinace.

Vzhledem k mnohaleté zkušenosti s vybavováním a realizováním stomatologických ordinací jsme Vám k dispozici od základních požadavků až po ty nejrozsáhlejší – dokážeme komplexně poradit s jakýmkoliv dotazem v oblasti dentální vybavenosti. Důležitou součástí naší péče o zákazníky je vybavení největšího dentálního showroomu v centrále Dentamedu, kde je vystaveno mnoho přístrojů k prohlednutí a vyzkoušení. Nedílnou součástí obchodní strategie je sklad s mnoha desítkami tisíc různých výrobků, díky kterému jsme schopni dodat většinu materiálů do druhého dne. Z tohoto důvodu nemusejí naši zákazníci zatěžovat svoji praxi velkými skladovými zásobami a ušetří taknemalé skladové náklady.

Důležitou kapitolou je záruční a pozáruční servis. Díky našim servisním technikům, kteří jsou pravidelně proškolováni přímo u výrobců, máte jistotu, že plynulost chodu Vaší praxe bude zajištěna. Jednou z mnoha výhod je i to, že v případě komunikace je pro Vás vyčleněna jedna osoba z Dentamedu a tím je zajištěná jasná, jednoduchá a rychlá komunikace. V případě odborných dotazů máme tým Produktových Manažerů, kteří Vám zajistí informace pro jakýkoliv dotaz týkající se našich produktů.