Ordinace na klíč

Rádi pro vás zařídíme praxi od A do Z

Projdeme s vámi všechny potřebné kroky a poradíme vám tam, kde si nebudete jistí. Na českém trhu existuje více firem zabývajících se vybavením ordinací, ale ne každá má možnost nabídnout vám porovnání přístrojů od více než 50 dodavatelů. S námi si je můžete vyzkoušet a získat odborné doporučení, který z nich je ideální pro vaše potřeby. Z našich služeb samozřejmě můžete využít jen to, co potřebujete.

Ordinace na klíč
 • 01 Zpracování a návrh architektonického řešení

  Zajistíme architektonický návrh vámi vybraného prostoru tak, aby vyhovoval vašim potřebám a požadavkům na ergonomii práce.

  Poskytneme vám reference na stavební firmy, které podobné projekty již realizovaly. Po celou dobu stavby spolupracujeme s vaším stavebním dozorem a kontrolujeme bezchybný průběh stavebních prací.

  Výběr vhodného prostoru a stavební úpravy
 • 02 Vytvoření 3D vizualizace

  V případě vašeho zájmu necháme vytvořit 3D návrh vaší budoucí praxe. Zohledníme přitom všechny legislativní požadavky. Ergonomie práce je pro nás zásadní. Každý návrh je dělaný přímo dle workflow každého lékaře a jeho týmu. Nezapomínáme ani na správný proces sterilizace, který ochrání nejen vaše pacienty, ale také vás a váš personál. Nedílnou součástí návrhů by měl být i uvažovaný rozvoj do budoucna.

  Vytvoření 3D vizualizace
 • 03 Legislativa

  Poradíme s administrativou při stavebním řízení a legislativou kolem chodu ordinace. Řešíme společně podklady pro jednání s úřady během stavby a legislativu nutnou pro bezchybný chod ordinace (Hygiena, SÚJB, PO, BOZP, SÚKL).

  Vyřešíme veškerou legislativu
 • 04 Kompletní vybavení ordinace pro úspěšný start

  Pomůžeme vybrat nejlepší varianty přístrojů z našeho rozsáhlého sortimentu. Společně navrhneme nábytek do ordinace a jeho ergonomické rozmístění. Náš obchodní poradce navrhne startovní balíček spotřebního materiálu a nastaví pro vás optimální individuální podmínky.

  Podpoříme vás odborným zaškolením. Včas připomeneme termíny PBTK. Dodáme veškeré návody a certifikace k přístrojům.

  Zobrazit přístroje
  Vybavení prostoru špičkovými přístroji
Naše zkušenosti

Rádi vám zprostředkujeme zkušenosti z praxí, jako je ta vaše

Za 27 let jsme nainstalovali 3 654 stomatologických souprav – do velkých i malých praxí, ve velkých i malých městech, se všemi myslitelnými specializacemi. Známe možná úskalí a  našich 12 servisních techniků po celé ČR ví, jak jim předcházet.

Nejste si jisti návratností investice?

Rádi vám kalkulaci návratnosti vaši investice vypočítáme.

Nestačila by jen údržba stávajícího vybavení?

Ne vždy je pořízení nového přístroje nezbytností. Zvažte údržbu stávajícího našimi kvalifikovanými servisními techniky.

Plánujete pořízení nového vybavení během jednoho roku?

Špatné naplánování vede k výpadku praxe. Ověříme kompatibilitu přístrojů a naplánujeme tak, aby byl výpadek minimální.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi, abychom vám mohli pomoci

“Já vás v tom nenechám, společně vybavíme vaši ordinaci tím nejlepším."


  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a společností Google. Platí tyto Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.


   Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a společností Google. Platí tyto Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.