nebo
Ordinační digitální skenery – standard v ČR
Ordinační digitální skenery – standard v ČR
CAD/CAM pro ordinace od Dentamed

Ordinační digitální skenery - standard v ČR

2015

První instalace

v ČR

250+

Instalací ordinačních skenerů v ČR

# 1

Dentamed jedničkou v prodeji skenerů 3Shape

5+

Nových instalací každý měsíc

Lékaři, kteří věří Dentamedu

Skenery s přidanou hodnotou

Kdo další přešel na digitální stomatologii

Naše poslední instalace


DENTAMED Inovační a Tréninkové centrum

Potkejme se osobně a vše si prakticky vyzkoušejte

Vyzkoušejte a sami porovnejte Trios a Primescan Vyzkoušejte a sami porovnejte Trios a Primescan

Navštivte naše centrum a
Vyzkoušejte a sami porovnejte Trios a Primescan

Zažijte si celý proces až k vytvoření korunky za pár minut Zažijte si celý proces až k vytvoření korunky za pár minut

Navštivte naše centrum a
Zažijte si celý proces až k vytvoření korunky za pár minut

Kvalifikované rady a demonstrace od špičkového specialisty Kvalifikované rady a demonstrace od špičkového specialisty

Navštivte naše centrum a
Kvalifikované rady a demonstrace od špičkového specialisty

Zkušenosti českých lékařů

Lékaři, kteří nám věří

Byli jsme perfektně zaškoleni, takže první skenovaná práce dopadla na jedničku. A to byl jenom začátek. Protože máme laboratoř přes půl republiky daleko, naše workflow se zásadně proměnila. Už žádné balení a odesílání otisků, žádné sádrové modely, jen skeny, fotografie a rychlý upload na server. Rychlost práce se rozhodně zkrátila a za největší “pain relief” osobně považuji možnost okamžité kontroly skenu a případné doupravení a přeskenování situace. Sám za sebe musím říct, že jsem byl velice překvapený přesností prací. V tom pozitivním smyslu. Dokonce jsem se s laborantem domluvil na zmenšení spaceru pro tmelení prací. V zásadě nemám žádné negativní pocity, a protože fixní protetiku jsme si za ten půlrok celkem osahali, další výzvou bude protetika snímací.

MDDr. Ondřej Šrámek
 • MDDr. Ondřej Šrámek

 • Praha 7

Před několika lety jsme zkoušeli intraorální skener 3Shape Trios 3, výsledky byly pěkné a přesné, od pořízení nás však tehdy odrazovaly roční poplatky. Po zkušenostech s různými konkurenčními skenery jsme se k Trios vrátili. A protože uběhla již nějaká doba od naší první zkušenosti, vybrali jsme nejnovější typ – Trios 5.Po velmi krátkém rozhodování jsme jako dodavatele zvolili Dentamed, nejen pro příznivou cenovou nabídku, ale hlavně kvůli jejich specialistovi Davidovi Kodálíkovi, na kterého jsme měli dobré reference. Očekávaná vyšší přesnost se potvrdila, kdy i práce na schůdek pěkně sedí, a to i při kontrole s mikroskopem. Co nás mile překvapilo byla rychlost skenování a plynulá návaznost celého skenovaného prostoru, kdy se daleko méně ztrácí než jiné skenery.Trios 5 vřele doporučuji jak na fixní protetiku, tak na imediátní náhrady.

MDDr. Jiří Valenta
 • MDDr. Jiří Valenta

 • Šumperk

Pořízení scaneru (3shape Trios 5) mi udělalo velkou radost. Dlouho jsem jeho koupi odkládala a byla to chyba. Jednoduše a rychle se ovládá, zbavili jsme se nutnosti skladování sádrových modelů, dobře se připravuje a prezentuje léčebný plán pacientům. Velice děkuji pánům z Dentamedu, za profesionální a milý přístup od první prezentace přístroje, jeho zapůjčení, až po uvedení do provozu. Samozřejmě také za jejich rychlou technickou podporu, kdykoliv potřebujeme poradit.

MUDr. Martina Řeřichová
 • MUDr. Martina Řeřichová

 • Praha 4

Intraorální skener 3shape TRIOS plní v mé ordinaci zásadní funkci jako první stupeň digitalizace. Práce se skenerem je velmi rychlá  a snadná. V porovnání s jinými skenery je práce mnohem jednodušší zejména díky automatickému odstraňování nechtěných struktur. Mezi výhody TRIOSu 3shape patří  jeho hmotnost a rozměry, verze „wireless“ navíc nabízí velmi jednoduchou manipulaci a možnost přenášení mezi více ordinacemi.  Již více než 10 let skenujeme a otiskovací  hmoty máme jen v záloze. Těžko si dovedu  představit návrat do minulosti. Digitalizace je nezbytným krokem vývoje v moderní stomatologii a skener 3shape TRIOS je rozhodně dobrá volba.

MUDr. Petr Hajný
 • MUDr. Petr Hajný

 • One Visit Dentistry, Praha

Skener a frézu máme v ordinaci 9-tým rokem. Začínal jsem s Blucamem a MCX frézou od Sirony. Skok z analogu na digitál byl už tehdy obrovský a nedokážu si představit bez toho dennodenně fungovat. Loni jsme udělali lehký upgrade ve formě koupě Omnicamu. Letos po návštěvě kurzu jsem zjistil, že jsem už vlastně "digitální dinosaur" a celý systém jsme znovu posunuli. Teď díky Dentamedu a hlavně Davidovi Kodálíkovi používáme Primescan a Primemill a jsem z toho tak nadšený, že se to nedá popsat. Chtěl bych moc poděkovat za naprosto famózní přístup, rychlou instalaci a zaškolení. Ten systém je zas úplně někde jinde a ta rychlost a práce s ním je neuvěřitelná! Děkuji a příště zas jedině David a Dentamed.

MDDr. Jiří Procházka
 • MDDr. Jiří Procházka

 • Praha 8

Velké poděkování Dentamedu a především panu Batelovi, který mi byl vždy nápomocen při zřizování mé první zubní kliniky. Velmi profesionální přístup. Jednání bylo velmi rychlé, což ocení každý zubní lékař při řešení okolní byrokracie.

Dále bych chtěl vyzdvihnout perfektní přístup a komunikaci s panem Kodálíkem, který je nám nápomocen při každé aktualizaci nebo případné komplikaci v systému 3Shape.

MDDr. Denis Gavrikov
 • MDDr. Denis Gavrikov

 • Majitel kliniky

Chtěla bych poděkovat společnosti Dentamed, za spolupráci a zaškolení moderním přístrojem TRIOS 3 CAD/CAM . Tento moderní přístroj na otiskování, nám usnadnil práci a čas, a tak se můžeme na plno věnovat pacientům. Velké poděkovaná patří také p. Kodalíkovi, za veškerý servis a perfektní komunikaci.

MUDr. Zuzana Hýsková
 • MUDr. Zuzana Hýsková

 • Vedoucí lékařka

Dlouhou dobu jsem nad pořízením skeneru 3Shape váhala, ale vzhledem k tomu, jak doba rychle pokračuje vpřed, tak mi byla celá myšlenka čím dál tím bližší. V současné době mám skener v ordinaci již jistou dobu a mohu rozhodně říci, že této investice nelituji. Skener ordinaci přinesl nejen zmenšení nákladů v rámci používaných materiálů, ale také jistý punc modernosti a záznamů stavů pacientů, kteří si často neuvědomují, jaký byl jejich stav před ošetřením či výkony. Nejsou to však pouze klady v samotné práci, co skener přináší, ale musím vyzdvihnout i jeho snadné ovládání a intuitivnost celého procesu. Skvěle funguje taktéž propojení s 3Shape laboratořemi, kdy odpadá přemíra papírování a vše je řešeno elektronickou formou. Osobně musím složit taktéž pochvalu  a poděkování týmu, který se o provoz a zavedení  skenerů ve firmě Dentamed stará, neboť  za pouhé odpoledne mi bylo vysvětleno vše nutné a s dalšími dotazy není problém se na tým pana Kodalíka, obrátit. Jednoduše mohu koupi skeneru 3Shape pouze a jenom  doporučit.

MUDr. Pavla Hrušková
 • MUDr. Pavla Hrušková

 • Litoměřice