Dentsply Sirona

Po více než sto let společnosti DENTSPLY a Sirona udávaly standard pro dentální výrobky, technologický vývoj, digitální léčbu a klinické vzdělávání po celém světě. Po celou naši historii byla společnost v popředí inovací za účelem zlepšení a dalšího posunutí zubního lékařství.

Dentsply Sirona vzrostla ze skromných začátků – DENTSPLY International byla založena jako dodavatelská společnost pro zubní lékaře (Dentists’ Supply Company) v roce 1899 v New York City. Společnost, ze které se stala Sirona Dental Systems, byla založena v roce 1877 v Erlangenu v Německu. Na základě fúze a transformace v roce 2016 se z Dentsply Sirona stal největší celosvětový výrobce profesionálních stomatologických produktů a technologií s přibližně 16,000 zaměstnanci, provozy ve více než 40 zemích po celém světě a prodejním zastoupením ve více než 120 zemích.

V průběhu minulého století DENTSPLY a Sirona jako oddělené společnosti významně investovaly do inovací a vývoje nových produktů – od první zubní vrtačky přes první nástroj pro ošetření kořenových kanálků s reciprokačním pohybem až po první CAD/CAM systém. Obě společnosti také velmi brzy poznaly, že výhody digitalizace nespočívají v jednotlivých přístrojích, ale v hladké interakci hardwaru, softwaru a zařízení vytvářející inovativní řešení pro zubní lékaře a pacienty.

V srdci Dentsply Sirona je náš neochvějný závazek k inovacím. Výsledky jsou jednoznačné: každý rok naše produkty a řešení začne používat 600 000 stomatologických odborníků, kteří léčí přes 6 000 000 pacientů denně! Což znamená miliardu pacientů každý rok. Lékaři v praxích spoléhají na kvalitu a klinickou bezpečnost našich produktů a na více než 100letou zkušenost naší společnosti. Cítíme závazek pokračovat a nadále si získávat důvěru odborníků v oblasti stomatologie po dalších 100 let.


Začínáte s vlastní praxí?

Zařizujete celou ordinaci nebo laboratoř a nevíte kam dřív?

Po letech cenných zkušeností víme, co všechno budete potřebovat. Je toho hodně. A my jsme tady proto, abychom vás vším provedli a ukázali, že to jde i jinak. Pojďte si s námi zařídit ordinaci nebo laboratoř na míru a ušetřete si spoustu nervů a hlavně potřebného času.

3D vizualizace
Plánování a stavba
Legislativní požadavky
Špičkové vybavení
Financování
Půjčení přístrojů
Co všechno je potřeba?

Provedeme vás celým procesem. Sami si vyberete, co potřebujete, zbytek můžeme naplánovat.