W+H

Skupina W&H Group je rodinná společnost se sídlem v rakouském Bürmoosu. Už od svého založení v roce 1890 je jedním z předních výrobců dentálních nástrojů. Díky inovativním řešením produktů a služeb, silnému zaměření na výzkum a sociální odpovědnost se společnost W&H stala úspěšným místním a globálním partnerem.

W&H má 1200 zaměstnanců po celém světě a provozuje dva výrobní závody – v Rakousku a Itálii. Své výrobky exportuje do více než 110 zemí a má 18 dceřiných společností v Evropě, Asii a Severní Americe.

Současný sortiment W&H začíná u klasických násadců pro protetiku a endodoncii, pokračuje přístroji pro chirurgii a kompletní nabídkou pro profylaxi a končí motory pro zubní laboratoře. Velmi silným a důležitým segmentem sortimentu jsou také přístroje pro bezpečné ošetření nástrojů v ordinaci s proslulými přístroji Assistina, myčkami Teon a autoklávy Lisa.


Začínáte s vlastní praxí?

Zařizujete celou ordinaci nebo laboratoř a nevíte kam dřív?

Po letech cenných zkušeností víme, co všechno budete potřebovat. Je toho hodně. A my jsme tady proto, abychom vás vším provedli a ukázali, že to jde i jinak. Pojďte si s námi zařídit ordinaci nebo laboratoř na míru a ušetřete si spoustu nervů a hlavně potřebného času.

3D vizualizace
Plánování a stavba
Legislativní požadavky
Špičkové vybavení
Financování
Půjčení přístrojů
Co všechno je potřeba?

Provedeme vás celým procesem. Sami si vyberete, co potřebujete, zbytek můžeme naplánovat.